İade & Değişim

Sipariş ve İade Politikaları

Siparişler ve Kargo Süreci:

Hafta içi verilen siparişler, genellikle 1-3 iş günü içinde titizlikle hazırlanarak kargoya teslim edilir. Sağlık ürünlerinin önceliği nedeniyle, saat 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Resmi tatiller ve hafta sonları verilen siparişler ise, ilk iş günü işleme alınır. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluktan dolayı kargo sürelerinde uzamalar olabilir. Hasta karyolaları hariç tüm ürünlerde kargo ücretsizdir.

Sipariş takibini, siparişiniz kargoya verildikten sonra Hesabım-Siparişlerim bölümündeki ‘Kargom Nerede’ butonuna tıklayarak yapabilirsiniz. Üyelik olmadan verilen siparişlerin takibi ise web sitemizdeki Sipariş Takibi alanına e-posta adresinizi ve sipariş kodunuzu girerek gerçekleştirilebilir. Ayrıca tüm siparişlerde, teslimat bilgilerine girilen telefon numarasına SMS bilgilendirmesi yapılmaktadır.

İade ve Değişim Şartları:

Hijyen etiketli ürünlerde, hijyen etiketi açılmış veya yırtılmış olanların iadesi yasal olarak mümkün değildir. Hijyen etiketi olmayan veya etiketi açılmamış ürünlerde ise, 3 gün içinde ücretsiz iade ve 15 gün içinde ücretsiz değişim garantisi sunmaktayız. Detaylı bilgi için haftanın 7 günü, 24 saat hizmet veren 0212 615 05 88 numaralı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim:

Telefon: 0212 615 05 88

Bu politika, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hazırlanmıştır ve sipariş süreçlerinizi daha şeffaf ve kolay hale getirmeyi amaçlamaktadır.